LOADING

1
FAMILY
3233m
2
SNAKE
440m
3
B-LINE
2230m
4
DZIKA
1840m
5
DH MIX
2280m
6
DH CHILLI
1830m
7
DH +
1830m
8
DH CUP
1740m
9
ARNOLD
2050m
1 Famili
3233 m zielona
Status: otwarta

najłatwiejsza z tras dostępnych w Kasinie, przystosowana dla każdego rowerzysty górskiego, mogą z niej korzystać nawet rodziny z dziećmi, oczywiście pod warunkiem posiadania odpowiedniego sprzętu (sprawnego roweru górskiego, kasku i ochraniaczy). Trasa o łagodnym nachyleniu (do 5%), wysypana surowcem i ubita, z odpowiednio wyprofilowanymi zakrętami i muldami, dającymi wiele przyjemności z jazdy.

2 Snake
440 m niebieska
Status: otwarta

trasa familijna o nieco wyższym poziomie trudności, jednak wciąż nadająca się dla każdego kolarza, nawet najmłodszego. Nachylenie osiąga 6%. Trasa, tak jak Famili, wysypana surowcem, ubita i profesjonalnie wyprofilowana.

3 b-line
2230 m niebieska
Status: otwarta

trasa wyposażona w wiele skoczni oraz band, wyprofilowanych w ten sposób, że można samodzielnie wybrać – skaczemy czy jedziemy? Nadaje się dla kolarzy na różnych stopniach zaawansowania. B-line jest trasą stworzoną i wyprofilowaną przy użyciu sprzętu, o charakterystyce typu FLOW, ze skoczniami typu stolik – każdy rowerzysta górski począwszy od tych wstępnie średniozaawansowanych, może na tej trasie jeździć lub skakać.

4 dzika
1840 m niebieska +
Status: otwarta
Film z przejazdu

odświeżona stara trasa, stworzona przez lokalnych rowerzystów. Wyposażona w odnowione, przekopane fragmenty, w innych miejscach pozostawiona działaniu przyrody – stwarza szerokie pole do manewrów. Znajdziecie tu wiele różnego rodzaju zakrętów, trochę korzeni, trochę kamieni – generalnie dobra, dzika zabawa! Nadaje się nawet dla rowerzystów rozpoczynających swoją przygodę z kolarstwem ekstremalnym.

5 dh mix
2280 m czerwona
Status: otwarta
Film z przejazdu

urozmaicona trasa zjazdowa zawierająca naturalne elementy połączone z odcinkami stworzonymi przy pomocy sprzętu, oraz odcinkami starych tras. Przebiega ona z jednej strony wyciągu na drugą. Nadaje się dla średniozaawansowanych kolarzy ekstremalnych – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

6 dh chilli
1830 m czerwona
Status: otwarta

trasa bardzo podobna do DH+, poza skoczniami zawiera jeszcze element zwany rock gardenem, czyli szeroki odcinek techniczny z możliwością wyboru wielu różnych linii, na których znajdują się zróżnicowane przeszkody. Nadaje się dla kolarzy od poziomu średniozaawansowanego wzwyż.

7 dh +
1790 m czerwona
Status: otwarta
Film z przejazdu

trudna trasa zjazdowa zawierająca wiele elementów z wymuszonym przelotem, które jednak posiadają swoje objazdy, zawiera techniczne zakręty. Odnajdą się na niej miłośnicy downhillu oraz wszyscy ci, którzy lubią polatać. Trasa przeznaczona dla zaawansowanych kolarzy grawitacyjnych

8 dh cup
1740 m czarna
Status: zamknięta
Film z przejazdu

najszybsza trasa zjazdowa w całym Bike Parku wyposażona w liczne uskoki oraz trudne technicznie skocznie a także strome, leśne elementy najeżone korzeniami. Odbyły się już na niej zawody Pucharu Polski DH. Nadaje się dla zaawansowanych kolarzy zjazdowych.

9 arnold
2050 m czarna
Status: otwarta

najbardziej wymagająca trasa wyposażona w liczne skocznie z przymusowymi lotami od 5 do 25 metrów, rozwija się tutaj znaczną prędkość – nadaje się tylko dla bardzo zaawansowanych kolarzy grawitacyjnych.

*data aktualizacji: 12-06-2019 9:11