LOADING

 

Karnet 365 dni SKI&BIKE w przedsprzedaży!

Co to jest karnet 365 dni?

To unikatowy karnet, który pozwala na korzystanie z licznych atrakcji przez 365 dni w roku od dnia jego aktywacji. Przez cały sezon zimowy masz wolny wybór! Możesz bez limitu korzystać z wyciągów narciarskich w pięciu dużych ośrodkach narciarskich w Małopolsce, na Śląsku i na Mazurach w ciągu dnia i podczas nocnej jazdy. Dodatkowe atrakcje i rabaty pozwolą zaplanować aktywny wypoczynek na każdą porę roku! Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena spełnią oczekiwania każdego narciarza. Czekają tu doskonale utrzymane trasy zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników białego szaleństwa.

Dla fanów roweru polecamy wersję Ski&Bike!  Karnet daje możliwość nielimitowanego wstępu do Bike Park Kasina (w dniach i godzinach jego otwarcia).

Tak, jak w latach poprzednich, karta jest ważna od momentu daty jej pierwszego użycia. Dopiero przy pierwszym przejściu przez bramkę, aktywuje się – i można z niej korzystać przez najbliższe równe 365 dni, bez względu na rok kalendarzowy.

Dodatkowo wprowadzono pakiet korzyści dla klientów, wynikający z posiadania Karnetu 365.

PROMOCJA KARNETU 365 ( oferta ważna do 17.11.2018)

 

 

 

 

 

 

 

 

Uwaga!

Karnet 365 dni zakupiony przed 1.10.2018 działa na terenie trzech stacji narciarskich: Czarny Groń,  Kasina Ski i Słotwiny Arena.

Karnet 365 dni zakupiony po 1.10.2018 działa w pięciu stacjach narciarskich – Czarny Groń, Kasina Ski, Kurza Góra, Skolnity i Słotwiny Arena.