LOADING

 

Promocja na karnety zimowe – Black Weekend!

Mamy dla Ciebie super promocję!

 

Black Weekend –  całodniowy karnet narciarski z rabatem 50%.

 

Karnet wykorzystasz w dowolnie wybranej, jednej z pięciu stacji narciarskich: Czarny Groń, Kasina SKI,  Słotwiny Arena,  Skolnity lub Kurza Góra podczas sezonu zimowego 2018/2019.

 

Stacje narciarskie, w których możesz skorzystać z karnetu narciarskiego:

 

Czarny Groń – ośrodek narciarski w Rzykach (Beskid Mały). Posiada dwie nowoczesne koleje krzesełkowe firmy Doppelmayr, w tym jedną 6-osobową z osłonami, oślą łączkę dla początkujących, oraz rewelacyjny Tiger Snowpark. Na terenie ośrodka: szkoła narciarska, wypożyczalnia, zaplecze gastronomiczne i hotelowe.

 

Kasina SKI – ośrodek narciarski w Kasinie Wielkiej (Beskid Wyspowy). Posiada najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, sztucznie dośnieżany i oświetlony stok narciarski. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite, 21-procentowe pochylenie na całej długości, co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy. Nowoczesne krzesło Doppelmayr dla 6 osób z charakterystycznymi pomarańczowymi osłonami zabierze Was na szczyt w 5 minut. Na terenie ośrodka: szkoła narciarska, wypożyczalnia, gastronomia oraz duży parking.

 

Słotwiny Arena – ośrodek narciarski w Krynicy Zdrój (Beskid Sądecki). Stacja posiada 10 tras zjazdowych o różnej skali trudności, nowoczesną, nowoczesne koleje krzesełkowe Doppelmayr, wyciąg taśmowy dla dzieci oraz „Zimowy plac zabaw Kubuś-Ski”. na terenie ośrodka działają: szkoła narciarska, wypożyczalnia, serwis i przechowalnia sprzętu, parking, gastronomia i pensjonat.

 

Kurza Góra to największy ośrodek narciarski w Polsce północnej, w którym trwa obecnie budowa najdłuższej trasy narciarskiej w tej części kraju. Zostanie ona uruchomiona już w tegorocznym sezonie narciarskim. Na Kurzej Górze powstaje również największy kompleks zjeżdżalni tubingowych w Europie. Łącznie tubing będzie składał się z pięciu zróżnicowanych tras o łącznej długości blisko 700 m, w tym jednej ze zjazdem kończącym się skokiem na poduszkę AIRBAG. W najbliższych planach są zmiany w systemie naśnieżania, który dzięki nowym inwestycjom będzie obsługiwany przez 26 armat oraz największą fabrykę śniegu w Europie.

 

Ośrodek Skolnity z Wisły – stacja narciarska w Beskidzie Śląskim, zlokalizowana jest w samym centrum Wisły, obok małej skoczni treningowej. Oprócz tras narciarskich posiada w swojej ofercie liczne atrakcje letnie. W tym sezonie planujemy przebudowę drogi, powiększenie parkingów i poprawę zaplecza gastronomicznego.

 

Oferta jest ważna do 26 listopada 2018 r.