LOADING

 

Rowerki Puky partner Bike Park Kasina

Puky, firma produkująca rowerki dla dzieci, jest w sezonie rowerowym 2019 partnerem Bike Park Kasina

Od 70 lat w Niemczech firma Puky buduje rowery, trójkołowce, koła jezdne, pojazdy ślizgowe i skutery, koncentrując się na przedsiębiorczości społecznej. W ten sposób pojazdy Puky są montowane w kilkunastu warsztatach dla osób niepełnosprawnych, które budują “swoje” Puky.

Od dziesięcioleci laboratorium innowacji w firmie Puky zawsze znajdowało właściwe odpowiedzi na ciągle zmieniające się wyzwania, jakie stawiają przed nami dzieci. Lekkie i trwałe, funkcjonalne i o nowoczesnym wzornictwie. Asortyment produktów Puky oferuje wszystkie te atrybuty, aby umożliwić dzieciom poruszanie się z zabawnymi i bezpiecznymi pojazdami.

Kierują się ideą: “Ruch sprawia, że jesteś inteligentny i dlatego promujemy rozwój mózgu przez uprawianie sportu!”

“Dzieci z błyszczącymi oczami i pełną pewnością siebie” – to motywacja Puky, powód pasji, aby dawać dzieciom zabawki i pojazdy Puky do ręki, które są zabawne, a jednocześnie optymalnie wspierają i promują je w ich rozwoju motorycznym.

Puky tworząc rowery współpracuje z pediatrami, przedszkolami i szkołami, i ma kilkadziesiąt lat doświadczenia w rozwoju, konstrukcji i produkcji pojazdów dziecięcych i rowerów. Ich konstruktorzy wiedzą dokładnie, na co należy zwrócić uwagę, aby wszystkie pojazdy działały doskonale i aby dzieci od samego początku cieszyły się mobilnością.

Każde dziecko ma naturalną radość z ruchu, którą można trenować i zachęcać!

Rowerki biegowe PUKY stanowią idealne uzupełnienie dla klasycznej hulajnogi i zarazem odpowiednie rozwiązanie przed zakupem pierwszego rowerka dziecięcego. Wyróżniają się niskim ułożeniem ramy i szczególną ergonomią dostosowaną do potrzeb dziecka. Specjalne siodełka posiadają ergonomiczny kształt, idealnie wspierają ruchy biegowe dziecka. Kierownica i siodełko z regulacją wysokości umożliwiają indywidualne dopasowanie rowerka, co pozwala dziecku cieszyć się nim przez wiele lat.

W wypożyczalni Bike Park Kasina znajdziecie te rowerki, na których Wasze dzieci mogą próbować, testować i zarażać się pasją do rowerów na naszym pumptracku.