LOADING

 

szkoła rowerowa

W Bike Parku Kasina działa szkoła rowerowa.

Nasza szkoła dysponuje dużym doświadczeniem w szkoleniu zarówno amatorów, jak i sportowców najwyższej światowej klasy. Trenowali i trenują z nami ludzie zajmujący się jazdą na rowerze nie tylko dla rozrywki, ale także uczestnicy i medaliści Igrzysk Olimpijskich. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych instruktorów kolarstwa. Zapraszamy!

Szkolenia
indywidualne – jest najbardziej popularną formą zajęć, które mają na celu zwiększenie wiedzy na temat techniki jazdy na rowerze i prawidłowego przygotowania do sezonów, treningów i startów. Może odbywać się w małych grupach, 2-3 – osobowych.

Podstawowe szkolenia:
– szkolenie indywidualne 2 godziny – 200,00
– szkolenie 2 osoby 2 godziny – 350,00
– szkolenie 3 osoby 2 godziny – 440,00
Cena zajęć nie pokrywa kosztu karnetu.

W zależności od poziomu zawodnika podczas szkolenia wykonujemy zwykle od 2 do 5 zjazdów.
W przypadku zainteresowania stałą współpracą ceny są ustalane indywidualnie.

– weekendowe – ten rodzaj szkoleń planujemy zawsze z wyprzedzeniem. Liczba miejsc podczas szkoleń weekendowych jest ograniczona, więc jeśli jesteście zainteresowani tematem, nie zwlekajcie z zapisaniem się!

– obozy – szkoła organizuje również w Bike Park Kasina obozy rowerowe. Tak jak w przypadku szkoleń weekendowych, oferta jest zróżnicowana, a szczegóły ustalane każdorazowo w przypadku konkretnych obozów. Dlatego śledźcie nas w internecie i przyjeżdżajcie na kilkudniową rowerową zajawkę. Terminy obozów i szkoleń weekendowych do uzgodnienia z Koordynatorem parku pod numerem telefonu: 789 402 179.

szkolenia, obozy: szkola@bikeparkkasina.pl

 Kontakt: 789 402 179

 

KALENDARZ SZKOLEŃ 2019 DLA DZIECI I DOROSŁYCH: sprawdź tutaj

 

Nasi instruktorzy:

Szkoła
Bike Park

Michał Dendys

Odkąd pamiętam, mam zajawkę do rowerów i nart. Jako dziecko zacząłem, wiązać swoją przyszłość ze sportem. Nauczyło mnie to dużo pokory i dyscypliny. Zimą od czterech lat jestem instruktorem narciarstwa. Szkolę osoby indywidualne oraz grupy zorganizowane. Kiedy kończy się sezon zimowy, zmieniam dwie płozy na dwa kółka. Trzy lata temu zdobyłem tytuł Wicemistrza Polski w Zjeździe. Jako instruktor kolarstwa grawitacyjnego, spełniam się od dwóch lat. Bike Park Kasina znam jak własną kieszeń, ponieważ sam uczestniczyłem w budowie tras. Widzimy się!

Bartosz Sordyl

Zajawa przede wszystkim! Nie znajdziesz mnie na zawodach, gdzie brany pod uwagę jest czas. Latanie dużych chop i sztuczki to jest zdecydowanie TO! Freeride i Dirt to najlepsze co mogło mnie spotkać. Od dłuższego czasu sędziuje na Pucharze Świata FMB Dirt Mtb oraz UCI BMX Freestyle. W Bike Park Kasina będziesz mógł zaczerpnąć ode mnie wiedzy i praktyki w najbardziej ekstremalnych odmianach MTB. Tym samym zapraszam Cię na otwarcie.

Maciek Hojnor

Zjazdem interesuję się od dzieciństwa. Od 9 lat startuję w zawodach downhillowych, gromadząc doświadczenie. Jako doświadczony zawodnik, przekażę Ci cenne informacje, które zbierałem przez lata. Jestem cierpliwym oraz otwartym na wspólne działanie instruktorem. Zarówno na nartach jak i na rowerze. Do zobaczenia na trasach!

Jacek Gardoń

Moje życie mogę podzielić na dwie płaszczyzny: narciarską i rowerową. Latem moim zajęciem jest koordynowanie Bike Park Kasina. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe oraz obozy rowerowe z kolarstwa grawitacyjnego. Trenuję zawodników przygotowujących się do zawodów pod kątem techniki jazdy. Od wielu lat jestem Instruktorem Sitn- PZN i reprezentantem Polski Instruktorów. Jestem członkiem grupy Pol-Ski Demo Team. Trenuję zawodników z różnych klubów narciarskich, prowadzę doszkalanie instruktorów w szkole narciarskiej oraz szkolenia indywidualne i grupowe narciarzy. Do zobaczenia na trasach!