LOADING

 

szkoła rowerowa

W Bike Parku Kasina działa szkoła rowerowa ABC Arek Bike Center, znana w całej Polsce – istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach indywidualnych, grupowych, weekendowych oraz w obozach rowerowych. Szczegóły możecie poznać na stronie www.arekbikecenter.com

 

Nasza szkoła dysponuje dużym doświadczeniem w szkoleniu zarówno amatorów, jak i sportowców najwyższej światowej klasy. Trenowali i trenują z nami ludzie zajmujący się jazdą na rowerze tylko dla rozrywki, ale także uczestnicy i medaliści Igrzysk Olimpijskich. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych instruktorów kolarstwa, m.in. Arkadiusz Perin, Jacek Gardoń, Maciej Hojnor, Tomasz Jezierski. Zapraszamy!

Szkolenia
indywidualne – jest najbardziej popularną formą zajęć, które mają na celu zwiększenie wiedzy na temat techniki jazdy na rowerze i prawidłowego przygotowania do sezonów, treningów i startów. Może odbywać się w małych grupach, 2-3 – osobowych.

Podstawowe szkolenia:
– szkolenie indywidualne 2 godziny – 200,00
– szkolenie 2 osoby 2 godziny – 350,00
– szkolenie 3 osoby 2 godziny – 440,00
Cena zajęć nie pokrywa kosztu karnetu.

W zależności od poziomu zawodnika podczas szkolenia wykonujemy zwykle od 2 do 5 zjazdów.
W przypadku zainteresowania stałą współpracą ceny są ustalane indywidualnie.

 

– weekendowe – ten rodzaj szkoleń planujemy zawsze z wyprzedzeniem, a informacje o nich możecie znaleźć na stronie bike parku w zakładce eventy, a także na stronie arekbikecenter.com oraz w naszych social mediach. Liczba miejsc podczas szkoleń weekendowych jest ograniczona, więc jeśli jesteście zainteresowani tematem, nie zwlekajcie z zapisaniem się!

 

– obozy – szkoła ABC organizuje również w Bike Park Kasina obozy rowerowe. Tak jak w przypadku szkoleń weekendowych, oferta jest zróżnicowana, a szczegóły ustalane każdorazowo w przypadku konkretnych obozów. Dlatego śledźcie nas w internecie i przyjeżdżajcie na kilkudniową rowerową zajawkę. Terminy obozów i szkoleń weekendowych również na arekbikecenter.com.

 

obozy, szkolenia: camp@arekbikecenter.com

 

 Kontakt: 536482894512839742

 

Szkoła
Bike Park