Szkoła rowerowa

Nasza Szkoła Rowerowa dysponuje olbrzymim doświadczeniem w szkoleniu zarówno amatorów, jak i sportowców najwyższej światowej klasy. Trenowali i trenują z nami ludzie zajmujący się jazdą na rowerze nie tylko amatorsko, ale także uczestnicy i medaliści Igrzysk Olimpijskich oraz zawodów o randze krajowej, jak i światowej.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych instruktorów kolarstwa. Gwarantujemy szybkie postępy i miłą atmosferę! 

Szkolimy dzieci już od 5 roku życia. Zacznij z nami swoją rowerową przygodę!

 

 

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Szkolenia te, to najbardziej popularna formą zajęć, która ma na celu zwiększenie wiedzy na temat techniki jazdy na rowerze i prawidłowego przygotowania do sezonów, treningów i startów. Szkolenie może odbywać się w małych grupach, 2-3 – osobowych. W zależności od poziomu uczestnika podczas szkolenia wykonujemy zwykle od 2 do 5 zjazdów.

W przypadku zainteresowania stałą współpracą ceny są ustalane indywidualnie.

 

 

SZKOLENIA WEEKENDOWE

Ten rodzaj szkoleń planujemy zawsze z dużym wyprzedzeniem. Liczba miejsc podczas szkoleń weekendowych jest ograniczona, więc jeśli jesteście zainteresowani tematem, nie zwlekajcie z zapisaniem się!

 

CENNIK SZKOLEŃ PODSTAWOWYCH
szkolenie indywidualne 2 godziny200 ZŁ*
szkolenie 2 osoby 2 godziny350 ZŁ*
szkolenie 3 osoby 2 godziny440 ZŁ*

*cena nie obejmuje karnetu

NASI INSTRUKTORZY

Artur Kołodziej

Rower jest moją pasją jak i sposobem na życie. Od wielu lat jestem instruktorem kolarstwa grawitacyjnego. Prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne. W bardzo łatwy sposób nawiązuję kontakt z dziećmi oraz dorosłymi. Moja praca sprawia mi ogromną przyjemność.

Uczestniczyłem w budowie jednych z pierwszych tras downhill’owych w Polsce – Kasina Ski, Koninki Bike Park, Myślenice – Chełm. Wykonywałem również projekty takie jak: Bike Park Kasina, Pump Track Kasina, Pasmo Rowerowe Olbrzymy, Czarna Góra Bike Park, Pump Track Czarny Groń. Ja po prostu kocham rower.

Jacek Gardoń

Moje życie mogę podzielić na dwie płaszczyzny: narciarską i rowerową. Latem moim zajęciem jest koordynowanie Bike Park Kasina. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe oraz obozy rowerowe z kolarstwa grawitacyjnego. Trenuję zawodników przygotowujących się do zawodów pod kątem techniki jazdy. Od wielu lat jestem Instruktorem Sitn- PZN i reprezentantem Polski Instruktorów. Jestem członkiem grupy Pol-Ski Demo Team. Trenuję zawodników z różnych klubów narciarskich, prowadzę doszkalanie instruktorów w szkole narciarskiej oraz szkolenia indywidualne i grupowe narciarzy. Do zobaczenia na trasach!

Zobacz film ze szkolenia

Strona korzysta z ciasteczek w celu świadczenia usług i zgodnie z polityką prywatności.
Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.