Szkoła rowerowa

Nasza Szkoła Rowerowa dysponuje olbrzymim doświadczeniem w szkoleniu zarówno amatorów, jak i sportowców najwyższej światowej klasy. Trenowali i trenują z nami ludzie zajmujący się jazdą na rowerze nie tylko amatorsko, ale także uczestnicy i medaliści Igrzysk Olimpijskich oraz zawodów o randze krajowej, jak i światowej.

Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych i profesjonalnych instruktorów kolarstwa. Gwarantujemy szybkie postępy i miłą atmosferę!

Szkolimy dzieci już od 5 roku życia. Zacznij z nami swoją rowerową przygodę!

SZKOLENIA INDYWIDUALNE I GRUPOWE

Szkolenia te, to najbardziej popularna formą zajęć, która ma na celu zwiększenie wiedzy na temat techniki jazdy na rowerze i prawidłowego przygotowania do sezonów, treningów i startów. Szkolenie może odbywać się w małych grupach, 2-3 – osobowych. W zależności od poziomu uczestnika podczas szkolenia wykonujemy zwykle od 2 do 5 zjazdów.

W przypadku zainteresowania stałą współpracą ceny są ustalane indywidualnie.

SZKOLENIA WEEKENDOWE

Ten rodzaj szkoleń planujemy zawsze z dużym wyprzedzeniem. Liczba miejsc podczas szkoleń weekendowych jest ograniczona, więc jeśli jesteście zainteresowani tematem, nie zwlekajcie z zapisaniem się!

CENNIK SZKOLEŃ PODSTAWOWYCH
1 os/2 h300 ZŁ*
1 os/4 h600 ZŁ*
2 os/2 h450 ZŁ*
2 os/4 h900 ZŁ*
3 os/2 h550 ZŁ*
3 os/4 h 1100 ZŁ*

*cena nie obejmuje karnetu

NASI INSTRUKTORZY

Jacek Gardoń

Moje życie mogę podzielić na dwie płaszczyzny: narciarską i rowerową. Latem moim zajęciem jest koordynowanie Bike Park Kasina. Prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe oraz obozy rowerowe z kolarstwa grawitacyjnego. Trenuję zawodników przygotowujących się do zawodów pod kątem techniki jazdy. Od wielu lat jestem Instruktorem Sitn- PZN i reprezentantem Polski Instruktorów. Jestem członkiem grupy Pol-Ski Demo Team. Trenuję zawodników z różnych klubów narciarskich, prowadzę doszkalanie instruktorów w szkole narciarskiej oraz szkolenia indywidualne i grupowe narciarzy. Do zobaczenia na trasach!

Zobacz film ze szkolenia