1
FAMILY
3233m
2
SNAKE
440m
3
B-LINE
2230m
4
DZIKA
1840m
5
DH MIX
2280m
6
DH CHILLI
1830m
7
DH +
1830m
8
DH CUP
1740m
9
ARNOLD
2050m

Kolory tras nie odzwierciedlają stopnia trudności!

1 Famili
3233 m zielona

najłatwiejsza z tras dostępnych w Kasinie, przystosowana dla każdego jeżdżącego rowerzysty górskiego. Trasa o łagodnym nachyleniu (do 5%), wysypana surowcem i ubita, z odpowiednio wyprofilowanymi zakrętami i muldami, dającymi wiele przyjemności z jazdy. (Osobom odwiedzającym nasz Bike Park po raz pierwszy zalecamy pierwszy zjazd z instruktorem, w celu poznania trasy.)

2 Snake
440 m niebieska

trasa niebieska o nieco wyższym poziomie trudności, jednak wciąż nadająca się dla każdego jeżdżącego kolarza górskiego. Nachylenie osiąga 6%. Trasa, tak jak Famili, wysypana surowcem, ubita i profesjonalnie wyprofilowana. (Osobom odwiedzającym nasz Bike Park po raz pierwszy zalecamy pierwszy zjazd z instruktorem, w celu poznania trasy.)

3 B-line
2230 m niebieska

trasa wyposażona w wiele skoczni oraz band, wyprofilowanych w ten sposób, że można samodzielnie wybrać – skaczemy czy jedziemy? Nadaje się dla kolarzy na różnych stopniach zaawansowania. B-line jest trasą stworzoną i wyprofilowaną przy użyciu sprzętu, o charakterystyce typu FLOW, ze skoczniami typu stolik – każdy rowerzysta górski począwszy od tych wstępnie średniozaawansowanych, może na tej trasie jeździć lub skakać.

4 Dzika
1840 m niebieska +

odświeżona stara trasa, stworzona przez lokalnych rowerzystów. Wyposażona w odnowione, przekopane fragmenty, w innych miejscach pozostawiona działaniu przyrody – stwarza szerokie pole do manewrów. Znajdziecie tu wiele różnego rodzaju zakrętów, trochę korzeni, trochę kamieni – generalnie dobra, dzika zabawa! Nadaje się nawet dla rowerzystów rozpoczynających swoją przygodę z kolarstwem ekstremalnym.

5 DH MIX
2280 m czerwona

urozmaicona trasa zjazdowa zawierająca naturalne elementy połączone z odcinkami stworzonymi przy pomocy sprzętu, oraz odcinkami starych tras. Przebiega ona z jednej strony wyciągu na drugą. Nadaje się dla średniozaawansowanych kolarzy ekstremalnych – każdy znajdzie tu coś dla siebie.

6 DH CHILLI
1830 m czerwona

trasa bardzo podobna do DH+, poza skoczniami zawiera jeszcze element zwany rock gardenem, czyli szeroki odcinek techniczny z możliwością wyboru wielu różnych linii, na których znajdują się zróżnicowane przeszkody. Nadaje się dla kolarzy od poziomu średniozaawansowanego wzwyż.

7 DH+
1790 m czerwona

trudna trasa zjazdowa zawierająca wiele elementów z wymuszonym przelotem, które jednak posiadają swoje objazdy, zawiera techniczne zakręty. Odnajdą się na niej miłośnicy downhillu oraz wszyscy ci, którzy lubią polatać. Trasa przeznaczona dla zaawansowanych kolarzy grawitacyjnych

8 DH CUP
1740 m czarna

najszybsza trasa zjazdowa w całym Bike Parku wyposażona w liczne uskoki oraz trudne technicznie skocznie a także strome, leśne elementy najeżone korzeniami. Odbyły się już na niej zawody Pucharu Polski DH. Nadaje się dla zaawansowanych kolarzy zjazdowych.

9 Arnold
2050 m czarna

najbardziej wymagająca trasa wyposażona w liczne skocznie z przymusowymi lotami od 5 do 25 metrów, rozwija się tutaj znaczną prędkość – nadaje się tylko dla bardzo zaawansowanych kolarzy grawitacyjnych.